Weron nowym partnerem technicznym PZBiath

Nowym partnerem technicznym Polskiego Związku Biathlonu została firma Weron, która przez najbliższe trzy lata będzie zaopatrywać kadry narodowe m. in w suplementy diety oraz akcesoria fizjoterapeutyczne.

Weron to firma specjalizująca się w branży medycyny sportowej. Od ponad dekady zapewnia zawodnikom wysokiej jakości certyfikowane suplementy diety oraz nowoczesne rozwiązania w zakresie regeneracji sportowej zawodników. Współpraca Polskiego Związku Biathlonu z firmą Weron zakłada również zadania edukacyjne.

- Z firmą Weron współpracowaliśmy już od wielu lat. Cieszę się, że udało nam się sfinalizować długoletnią umowę. Mam nadzieję, że przyczyni się ona do podniesienia poziomu naszych zawodników. Oprócz tego, że firma Weron w swojej ofercie posiada odżywki i suplementy diety, będziemy również korzystać z asortymentu pomocnego w rehabilitacji oraz odnowie biologicznej – powiedziała Joanna Badacz, prezes Polskiego Związku Biathlonu.

- Współpraca z Polskim  Związkiem Biathlonu to dla nas ogromne wyróżnienie i kontynuacja wspólnych inicjatyw realizowanych od dłuższego czasu. Wzajemne działania i wymiana doświadczeń będą miały duży wpływ na rozwój obu organizacji. Z całych sił skupiamy się dziś na aspektach związanych z wysokiej jakości suplementacją, dopasowaną do indywidualnych potrzeb zawodników na różnych etapach kariery tj od SMS po kadrę A oraz nowoczesnej regeneracji i profilaktyki sportowej – powiedział Bartosz Weron, założyciel i CEO w Weron.

Umowa pomiędzy Polskim Związkiem Biathlonu a firmą Weron została zawarta do października 2025 roku.