Oferta reklamowa Biathlon.pl

Oferta reklamowa Biathlon.pl

Portal Biathlon.pl powstał w 2004 roku. W trakcie ponad dziesięciu lat istnienia wypracował sobie renomę wiarygodnego, niezawodnego i kompletnego źródła informacji o biathlonie. Obecnie pozostaje jedynym polskojęzycznym medium, które jest w całości poświęcone tej dyscyplinie sportu.


Fachowość serwisu jest doceniana przez środowisko biathlonowe oraz kibiców. Korzystają z niego też media. Redaktor naczelny Biathlon.pl Sebastian Krystek od listopada 2014 jest współkomentatorem biathlonu w Polsacie Sport.


Wysoki poziom merytoryczny portalu przekłada się na systematyczny wzrost liczby odsłon oraz nieustanne powiększanie się społeczności skupionej wokół portalu. Stale rośnie liczba fanów Biathlon.pl na Facebooku i użytkowników biorących udział w dyskusjach na forum serwisu. Uczestniczą w nich również znani dziennikarze oraz osoby związane z polskim biathlonem.


W 2014 roku serwis przeszedł gruntowną modernizację. Zyskał przejrzystą szatę graficzną, nowe rozwiązanie technologiczne oraz został dostosowany do przeglądania na urządzeniach mobilnych. Zmiany w strukturze strony zaowocowały wprowadzeniem nowych form dziennikarskich – w czerwcu Biathlon.pl prowadził transmisję z walnego zjazdu sprawozdawczo-wyborczego Polskiego Związku Biathlonu.


Potwierdzeniem renomy portalu było wydanie książki „Biathlon. Kronika sezonu 2013/2014”, którą we współpracy z Polskim Związkiem Biathlonu opracowali dziennikarze serwisu – Sebastian Krystek i Bartosz Wlaźlak. Pozycja spotkała się z ciepłym przyjęciem przez czytelników i środowisko biathlonowe. W kolejnych latach planowane jest kontynuowanie serii wydawniczej.


REKLAMA


Biathlon.pl umożliwia skuteczną reklamę firm i produktów z wielu branż. Dotychczas na stronach portalu znalazły się reklamy m.in. stacji telewizyjnych, bukmacherów, sieci sklepów sportowych, marek samochodów, regionów turystycznych, czy producentów wyrobów medycznych.


Większość czytelników portalu Biathlon.pl to osoby w wieku od 18 do 35 lat, które stanowią 61% ogółu użytkowników (wszystkie dane za Google Analytics). Blisko połowa z nich (45,85%) to kobiety. Użytkownicy serwisu są aktywni, chętnie podróżują, interesują się różnymi dyscyplinami sportu i sami czynnie je uprawiają. Biathlon.pl jest regularnie odwiedzany także przez osoby przebywające w innych państwach. Najwięcej odsłon notuje się z terenu Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych oraz Ukrainy.


FORMY REKLAMOWE


Oferujemy szereg form reklamowych. Należą do nich:
- banery (750x100/200/300 px, 468x60 px, 300x250 px) na stonach portalu i forum dyskusyjnego,
- artykuły sponsorowane,
- reklamy wykorzystujące profile Biathlon.pl na portalach społecznościowych,
- mailing.


Do każdego partnera podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się dopasować formy reklamowe do jego potrzeb.


Podmioty zainteresowane reklamą w serwisie Biathlon.pl prosimy o kontakt z wydawcą na adres biuro@bissport.


OFERTA REKLAMOWA BIATHLON.PL [PDF]