Tegoroczna edycja

Z uwagi na pandemię koronawirusa i związane z nią ograniczenia w organizowaniu imprez, tegoroczna edycja zawodów "Biathlon Dla Każdego" została ostatecznie odwołana.

"Biathlon Dla Każdego" to seria zawodów biathlonu letniego dla amatorów, w których udział, zgodnie z nazwą, wziąć może każdy niezależnie od wieku czy stopnia wytrenowania. Karabiny znane z profesjonalnych startów biathlonowych są zastąpione przez broń laserową, co pozwala organizować zawody praktycznie wszędzie. 

Inauguracja siódmej edycji zawodów miała odbyć się w kwietniu w Żorach, ale ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa początek cyklu przesunięty został na okres po wakacjach. Niestety, dynamiczna sytuacja związana z rozwojem pandemii spowodowała, że tegoroczna edycja została ostatecznie odwołana. Wpływ na tę decyzję miał fakt, że powiaty nowotarski, nowosądecki oraz wodzisławski, które miały gościć imprezy "Biathlon Dla Każdego", znalazły się w strefach objętych dodatkowymi obostrzeniami.

W zeszłorocznej edycji "Biathlon Dla Każdego" udział wzięło ponad dwa i pół tysiąca uczestników. Mistrzami Polski amatorów zostali Agnieszka Kwiatkowska z Mieroszowa i Michał Leszko ze Świdnicy.