Mąka i Guzik najlepsi w uphillu na Zieleniec

W sobotę w Dusznikach-Zdroju odbyła się kolejna edycja uphillu. Tegoroczne zawody zdominowali biathloniści. Wśród mężczyzn wygrał Grzegorz Guzik, wśród kobiet najlepsza była Anna Mąka.

Trasa tradycyjnie wiodła z Dusznik-Zdroju na Zieleniec. Zawody w tym roku rozgrywane były pod nazwą Asfalt Uphill. Niestety ani nowy szyld, ani nowy termin nie przełożyły się na wzrost frekwencji.

- Jeszcze na kilka dni przed zawodami organizatorzy szacowali, że w tegorocznej edycji weźmie udział przynajmniej 150 zawodników. Tymczasem frekwencja była blisko dwa razy niższa niż przed rokiem. Wystartowało około 50 osób - można przeczytać w relacji na portalu nartorolki.pl.

Wśród startujących liczną grupę stanowili biathloniści - na starcie pojawili się m. in. Anna Mąka, Kamila Cichoń, Grzegorz Guzik, Łukasz Szczurek, Łukasz Sidorowicz.

- Wśród mężczyzn triumfował Grzegorz Guzik, a wśród płci pięknej najszybsza była Anna Mąka. Niestety organizator do momentu publikacji tego tekstu nie opublikował wyników, ani nie przesłał ich do nas, dlatego nie jesteśmy w stanie przekazać nartorolkowej społeczności rezultatów tych zawodów - donoszą redaktorzy portalu nartorolki.pl.

Powiązane osoby

 Polska | mężczyzna | Grzegorz Guzik

 Polska | kobieta | Anna Mąka